Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Examples:
sk: Príklady:
