Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Include or exclude the following node types
sv: Inkludera eller exkludera följande innehållstyper

en: Include
sv: Inkludera

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar
