Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Examples:
ar: أمثلة:
