Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད
