Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Home breadcrumb text
ca: Text del fil d'ariadna per la portada

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Examples:
ca: Exemples:
