Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Delete
da: Slet

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Include
da: Inkludér

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Basic settings
da: Basale indstillinger
