Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Basic settings
et: Põhilised sätted
