Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Include
eu: Barne

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Examples:
eu: Adibideak:
