Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Delete
gl: Borrar

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Examples:
gl: Exemplos:
