Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Delete
is: Eyða

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Include
is: Telja með

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Basic settings
is: Grunnstillingar
