Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Neiekļaut
