Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Examples:
pl: Przykłady:
