Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Delete
ro: Șterge

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Examples:
ro: Exemple
