Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Include
ta: உள்ளிணை

en: Exclude
ta: விலக்கி
