Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Delete
tr: Sil

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Home breadcrumb text
tr: Anasayfa yolu metni

en: Include
tr: Dahil et

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar
