Taxonomy Breadcrumb (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Delete
vi: Xóa

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: Examples:
vi: Thí dụ:
