Taxonomy CSV import/export (7.x-4.11) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Synonyms
sl: Sinonimi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Term name
sl: Ime termina

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje
