Taxonomy CSV import/export (7.x-4.6) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: None
cs: Žádné

en: Related terms
cs: Příbuzné termíny

en: Synonyms
cs: Synonyma

en: Terms
cs: Termíny

en: Notice
cs: Oznámení

en: Debug
cs: Ladění

en: WARNING
cs: VAROVÁNÍ

en: Warnings
cs: Varování

en: Default values
cs: Výchozí hodnoty
