Taxonomy CSV import/export (7.x-4.6) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: None
fa: هیچ

en: Related terms
fa: واژه‌های مرتبط

en: Synonyms
fa: مترادف‌ها

en: Import
fa: ورود

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Warnings
fa: هشدارها

en: Default values
fa: مقادیر پیش‌فرض
