Taxonomy CSV import/export (7.x-4.7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Synonyms
gu: સમાનાર્થી

en: Import
gu: આયાત

en: Vocabulary name
gu: શબ્દભંડોળ નુ નામ

en: Default values
gu: મૂળભૂત કિંમતો
