Taxonomy CSV import/export (7.x-4.7) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Related terms
hr: Povezani pojmovi

en: Synonyms
hr: Sinonimi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: No message.
hr: Nema poruke.

en: Disable file conversion to UTF-8
hr: Onemogući konvertiranje datoteke u UTF-8
