Taxonomy CSV import/export (7.x-4.7) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: ERROR
pt: ERRO

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Related terms
pt: Termos relacionados

en: Synonyms
pt: Sinónimos

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: CSV export
pt: Exportação CSV

en: Vocabulary name
pt: Nome do vocabulário

en: Term name
pt: Nome do termo

en: Terms
pt: Termos

en: Notice
pt: Aviso

en: Info
pt: Informações

en: Descriptions
pt: Descrições

en: CSV file
pt: ficheiro CSV

en: Debug
pt: Depuração

en: Warnings
pt: Avisos

en: Default values
pt: Valores predefinidos

en: Taxonomy manager
pt: Gestor de Taxonomia

en: Alphabetic order
pt: Ordem alfabética
