Taxonomy CSV import/export (7.x-5.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Related terms
ast: Terminos rellacionaos

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Vocabulary name
ast: Nome de vocabulariu

en: Term name
ast: Nome del términu
