Taxonomy CSV import/export (7.x-5.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Info
th: ข้อมูล
