Taxonomy CSV import/export (7.x-5.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Weight
fil: Timbang

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin
