Taxonomy CSV import/export (7.x-5.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт
