Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: ERROR
af: FOUT

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Translate
af: Vertaal

en: Notes:
af: Notas:

en: Structure
af: Struktuur
