Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Multiple
be: Мносны

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Notes
be: Заўвагі

en: Fields
be: Палі

en: Warning
be: Увага

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Translation
be: Пераклад

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Translate
be: Перакласці

en: Notes:
be: Заўвагі:

en: Structure
be: Структура

en: Localize
be: Лакалізаваць

en: You can select only formats you can use.
be: Вы можаце выбраць толькі тыя фарматы, якімі можна карыстацца.
