Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Language neutral
bn: ভাষা নিরপেক্ষ

en: Translate
bn: অনুবাদ

en: Structure
bn: গঠন
