Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Fields
ca: Camps

en: Warning
ca: Avís

en: Notice
ca: Notificació

en: Examples
ca: Exemples

en: CSV import
ca: Importa CSV

en: Translation
ca: Traducció

en: Examples:
ca: Exemples:

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Translate
ca: Tradueix

en: Structure
ca: Estructura

en: Localize
ca: Localitza
