Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: ERROR
da: FEJL

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Multiple
da: Flere

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Notes
da: Noter

en: Fields
da: Felter

en: Warning
da: Advarsel

en: Note
da: Bemærk

en: Import failed.
da: Importering fejlede.

en: Notice
da: Notifikation

en: Examples
da: Eksempler

en: Translation
da: Oversættelse

en: Unavailable
da: Ikke tilgængelig

en: Language neutral
da: Sprogneutral

en: Translate
da: Oversæt

en: Notes:
da: Bemærkninger:

en: Structure
da: Struktur

en: List of languages
da: Sprogliste

en: Localize
da: Lokalisér
