Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Fields
el: Πεδία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Examples:
el: Παραδείγματα:

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Notes:
el: Σημειώσεις:

en: Structure
el: Δομή

en: Localize
el: Τοπική προσαρμογή
