Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Fields
ka: ველები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Info
ka: ინფო

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა

en: Translate
ka: თარგმნა

en: Structure
ka: სტრუქტურა
