Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Notes:
km: ចំណាំ ៖

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Localize
km: ធ្វើ​មូលដ្ឋានីយកម្ម
