Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Info
ku: زانیاری

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Notes:
ku: تێبینییەکان:

en: Structure
ku: پێکهاتە

en: Localize
ku: وەرگێڕان
