Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: ERROR
my: အမှား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
