Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Notes
nn: Notat

en: Fields
nn: Felt

en: Info
nn: Informasjon

en: Language neutral
nn: Språknøytral

en: Translate
nn: Omset

en: Structure
nn: Struktur
