Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Info
ps: مالومات

en: Translation
ps: ژباړه

en: Structure
ps: جوړښت
