Taxonomy CSV import/export (7.x-5.10) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Multiple
te: బహుళ

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Info
te: సమాచారం

en: Translation
te: అనువాదం

en: Translate
te: అనువదించు

en: Notes:
te: గమనికలు:

en: Structure
te: నిర్మాణం

en: List of languages
te: భాషల జాబితా
