Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Fields
az: Sahələr

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Translation
az: Tərcümə

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Structure
az: Struktur
