Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
cy: Ailosod i rhagosodiadau

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Fields
cy: Meysydd

en: Translations
cy: Cyfieithiadau

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: Notes:
cy: Nodiadau:

en: Structure
cy: Strwythur
