Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Notes
eu: Oharrak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Warning
eu: Kontuz

en: Note
eu: Oharra

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Info
eu: Informazioa

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Examples
eu: Adibideak

en: CSV import
eu: CSV inportatu

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Examples:
eu: Adibideak:

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Translate
eu: Itzuli

en: Notes:
eu: Oharrak:

en: Structure
eu: Egitura

en: Localize
eu: Lokalizatu
