Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Multiple
fa: چندین

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Warning
fa: اخطار

en: Note
fa: یادداشت

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Translation
fa: ترجمه

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: Translate
fa: ترجمه

en: Notes:
fa: توجه:

en: Structure
fa: ساختار

en: Localize
fa: بومی‌سازی
