Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Notes
hr: Bilješke

en: Fields
hr: Polja

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Translation
hr: Prijevod

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Translate
hr: Prevedi

en: Notes:
hr: Bilješke:

en: Structure
hr: Struktura

en: No message.
hr: Nema poruke.

en: Localize
hr: Lokaliziraj
