Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: ERROR
is: VILLA

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Multiple
is: Margir

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Fields
is: Svæði

en: Warning
is: Viðvörun

en: Notice
is: Tilkynning

en: Examples
is: Dæmi

en: Translation
is: Þýðing

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust

en: Translate
is: Þýða

en: Structure
is: Uppbygging
