Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Multiple
it: Multipla

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Notes
it: Note

en: Fields
it: Campi

en: Warning
it: Avviso

en: Import failed.
it: Importazione fallita.

en: Notice
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Translations
it: Traduzioni

en: Examples
it: Esempi

en: CSV file
it: File CSV

en: CSV import
it: importazione CSV

en: Translation
it: Traduzione

en: Log level
it: Livello di log

en: Examples:
it: Esempi:

en: Unavailable
it: Non disponibile

en: Language neutral
it: Indipendente dalla lingua

en: Important
it: Importante

en: Translate
it: Traduci

en: Notes:
it: Note:

en: Structure
it: Struttura

en: Localize
it: Localizza
