Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Multiple
kn: ಅನೇಕ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Tree
kn: ವೃಕ್ಷ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Unavailable
kn: ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ

en: Flat
kn: ಚಪ್ಪಟೆ

en: Important
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: Lines:
kn: ಸಾಲುಗಳು:

en: Notes:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು:
