Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Reset to defaults
pt: Restaurar para as configurações padrão

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: ERROR
pt: ERRO

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Multiple
pt: Múltipla

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Notes
pt: Notas

en: Fields
pt: Campos

en: Warning
pt: Aviso

en: Note
pt: Nota

en: Import failed.
pt: A importação falhou

en: Notice
pt: Nota

en: Info
pt: Informações

en: Translations
pt: Traduções

en: Examples
pt: Exemplos

en: CSV file
pt: Arquivo CSV

en: CSV import
pt: Importação CSV

en: Translation
pt: Tradução

en: Examples:
pt: Exemplos:

en: Unavailable
pt: Não disponível

en: Language neutral
pt: Sem idioma específico

en: Flat
pt: Plano

en: Important
pt: Importante

en: Translate
pt: Traduzir

en: WARNING
pt: ATENÇÃO

en: Notes:
pt: Notas:

en: Structure
pt: Estrutura

en: Alphabetic order
pt: Ordem alfabética

en: Localize
pt: Tradução
