Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Notes
ro: Note

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Warning
ro: Avertizare

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Translations
ro: Traduceri

en: Tree
ro: Arbore

en: Examples
ro: Exemple

en: Translation
ro: Traducere

en: Examples:
ro: Exemple

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: Translate
ro: Traducere

en: Notes:
ro: Note:

en: Structure
ro: Structură

en: Localize
ro: Localizare
