Taxonomy CSV import/export (7.x-5.11) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى

en: Localize
ug: يەرلىكلەشتۈرۈش
